قیمت‌ها

با توجه به نیاز خود یکی از پکیج ها زیر را انتخاب کنید

معرفی کسب و کار 
شروع کسب و کار

 رایگان 

آدرس اختصاصی با پسوند viraweb
۱ گیگابایت فضا
۵ گیگابایت پهنای باند
برندینگ کامل
طراحی آنلاین
ماژول فروش محصولات (تا ۵ محصول)

معرفی کسب و کار 
شروع کسب و کار

 ۳۵ /ماه
هزارتومان

مدیریت دامنه رایگان
۳ گیگابایت فضا
۱۰ گیگابایت پهنای باند
برندینگ کامل
طراحی آنلاین

 کسب و کار کوچک
پر طرفدارترین 

 ۶۵ /ماه
هزارتومان

مدیریت دامنه رایگان
۳ گیگابایت فضا
۲۰ گیگابایت پهنای باند
برندینگ کامل
مازول فروش محصولات
درگاه شخصی بانک
طراحی آنلاین

 کسب و کار بزرگ
مشتریان خاص 

 ؟؟ /ماه
هزارتومان

مدیریت دامنه رایگان
 فضا نامحدود
پهنای باند نامحدود
برند خصوصی کسب و کار
مازولهای اختصاصی
درگاه شخصی بانک
طراحی آنلاین
نرم افزارهای اختصاصی وب
نرم افزارهای اختصاصی موبایل

سوالات متداول

چه مدل‌هایی برای ارائه سرویس‌های شما وجود دارد؟

ویراوب دو مدل شروع کسب و کار و کسب و کارهای کوچک را به صورت پیش فرض به کاربران خود ارائه می‌کند. هر کدام از این مدل‌ها کاربردهای خاص دارد که بتواند کسب و کارهای متفاوت را پوشش دهد. علاوه بر این یک پلن ویژه برای کسب و کارهای بزرگ در نظر گرفته شده است که قابلیت‌های آن بر اساس نیاز شما خصوصی سازی خواهد شد.

دوره‌های فروش سرویس‌های شما چقدر است؟

ویراوب مدل‌های فروش خود را به صورت ماهیانه، سه ماه، شش ماه و یک سال ارائه می‌کند. اما باید به این نکته توجه کرد که این پلن حداقل مصرف شما را تعیین می‌کند در حالی که ممکن است شما در یک ماه مصرفی بیشتر از این مقدار را داشته باشید. در این حالت به اندازه مصرف اضافه شما فاکتور پرداخت صادر خواهد شد.

هزینه سرویس‌ها چطور تعیین می‌شود؟

هزینه‌ها براساس میزان مصرف شما و مشتریان شما از سرویس‌ها تعیین می‌شود. زمانی که شما پهنای باند بیشتر و فضای دیسک بیشتری را مصرف می‌کنید، میزان مصرف شما در قیمت‌های پایه ضرب شده و هزینه سرویس‌های شما تعیین خواهد شد. در صورتی که شما بخواهید ماژول‌های جدید روی سرویس خود فعال کنید نیز هزینه ثابت به هزینه سرویس‌های شما اضافه خواهد شد.

می‌توان مدل سرویس‌هایی که انتخاب کرده‌ایم را بعد تغییر دهیم؟

شما هر زمان که نیاز داشته باشید می‌توانید ماژول‌های دلخواه خود را فعال کنید و یا از مدلهای دیگری که وجود دارد استفاده کنید. برای این کار پس از ثبت نام وارد محیط مدیریت خود شده و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا نیاز به استفاده از یک سرویس هاستینگ جدا دارم؟

نه شما نیازی به هاستینگ جداگانه‌ای ندارید. تمام خدماتی که در ویراوب ارائه می‌شود بر اساس هاستینگ کلود است و به شما این اطمینان را می‌دهد که سایت شما همواره در دسترس بوده و اطلاعات شما با امنیت نگهداری می‌شود.

آیا من می‌توانم که سایت خودم را دانلود کنم و جای دیگر استفاده کنم؟

نه این امکان وجود ندارد. تمام سرویس‌هایی که در ویراوب ارائه می‌شود به صورت یکپارچه و کلود ارائه می‌شود و به صورت مداوم به روز رسانی می‌شود. این سرویس تمام نیازهای شما را با کمترین هزینه و بالاترین قابلیت فراهم می‌کند.

آیا می‌توانم دامنه‌های خود را از شما خرید کنم؟

بله شما می‌توانید به هر تعداد دامنه که نیاز دارید از ما خرید کنید و آنها را برای کاربردهای خود استفاده کنید. ابزارهای قدرتمند ما شما را برای پیدا کردن دامنه‌های خود و خرید آنها یاری خواهد کرد.

آیا شما مدلی برای استفاده از رایانامه دارید؟

بله، ویراوب سرویس ایمیل را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌کند و شما می‌تواند از آن در بازاریابی، ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی و یا ایمیل‌های سازمانی استفاده کنید. استفاده از این ماژول در پنل‌های حرفه‌ای فراهم شده است.

آیا امکان حذف یک سرویس وجود دارد؟

بله، در ویراوب امکان حذف سرویس وجود دارد و در صورت حذف سرویس قبل از ۱۴ روز استفاده وجه شما بازگشت داده خواهد شد.

آیا سولات بیشتری در مورد قیمت‌ها و سرویس‌ها دارید؟

پشتیبانی ۲۴/۷ ما اینجا همیشه برای حمایت از شما آماده هستند. با پشتیبانی شما به دنبال آنیم که شما یک تجربه موفق در راه اندازی کسب و کار اینترنتی داشته باشید. با تیم پشتیبانی حرفه‌ای ما شما هرگز تنها نیستید.

دیدگاه‌ها

"به شدت توصیه می‌کنم که میزبانی وب خودتون را با این شرکت انجام دهید. من مشکلاتی برای انتقال اطلاعاتم از سرویس میزبانی وب قبلی خودم به سرویس ویراوب داشتم اما مشاوران ویراوب گام به گام من را کمک کردند. من از بین چندین شرکت ویراوب را انتخاب کردم به خاطر رابطه خوبی که با تیم پشتیبانی داشتم. در رابطه با کار خودتون اصلا نگران نباشید و به تیم فنی این شرکت زنگ بزنید."

محمدزاده

"این ساده‌ترین و راحت ترین ابزار طراحی سایت هست که من تا کنون استفاده کردم. افراد فنی که به عنوان پشتیبان من را راهنمایی کردن باعث شدن که ساخت سایت برای من خیلی آسان شود. با ویراوب من در طراحی سایت خودم دچار مشکل نشدم."

عقلایی

"اگر شما تازه کار هستید و به دنبال یک راه سریع، حرفه‌ای برای ساخت سایت خود هستید من این شرکت را به شما معرفی می‌کنم. حمایت از مشتریان در این شرکت بسیار عالی است و من تقریبا در هیچ کاری تنها نبودم. الگوه‌های اولیه‌ای که برای سایت معرفی شده بسیار حرفه‌ای هستند و اکثر نیازها شما را پوشش می‌دهند. من دیگر در رابطه با هاستیگ هیچ نگرانی ندارم"

فلامرز بردبار
Questions? Chat with us!Support is online.Support is away.Chat with ViraWeb123 TeamChat with ViraWeb123 Team