نظرات و بازخوردها

مشتریان در مورد طراحی سایت و کار با ویراوب۱۲۳ چه نظری دارند؟

اگر در دنیای کسب و کار و حضور آنلاین تازه وارد هستید و به دنبال یک گزینه‌ی مناسب و بسیار کم‌هزینه برای شروع می‌گردید ویراوب بهترین گزینه است. من تجربه‌ی محدودی در فروشگاه اینترنتی داشتم و فکر می‌کردم داشتن و مدیریت آن سخت و هزینه‌بر است. اما ویراوب با کمترین هزینه سایت فروشگاهی من را راه‌اندازی کرد و من چندماه است که مشتریان اینترنتی هم دارم. پشتیبانی ویراوب نیز پاسخگوی تمام و کمال سؤالات و احتیاجات من بوده‌اند و من از آن‌ها تشکر می‌کنم.

بردبار

ویراوب تجربه‌ی جدید و جالبی در داشتن سایت است. من قبلاْ یک سایت وردپرس برای کسب و کارم داشتم اما کار کردن با آن برایم سخت بود و در قالب صفحه‌هایم آزادی عمل نداشتم؛ قالب صفحه‌هایم ثابت و از اول تعیین شده بود و من نمی‌توانستم کل صفحه را آن‌گونه که دوست داشتم طراحی کنم. هزینه‌ی طراحی اولیه و سالانه بابت هاستینگ و پشتیبانی از سایتم را نیز داشتم. اما با ویراوب تجربه‌ی جدید و جالبی کسب کردم. محتواگذاری صفحه‌ها بسیار راحت است و کل صفحه را می‌توانم دقیقاْ آن‌گونه که دوست دارم طراحی کنم. هزینه‌ها نیز بسیار مناسب است.

همایونی

من در زمینه‌ی سایت و فروشگاه اینترنتی تجربیات خوبی داشتم و با سایر جنبه‌های آن نیز آشنا بودم. وقتی از طریق دوستان با ویراوب آشنا شدم و آن را ارزیابی کردم از چند جنبه کاری متفاوت دیدم: هزینه‌ی اولیه‌ای جهت طراحی ندارد، هاستینگ پرسرعتی ارائه می‌دهد و من درگیر مقوله‌ی هاستینگ نمی‌شوم، طراحی در آن بسیار آسان است و نیاز به هیچ دانش خاصی ندارد، خدمات خود را مبتنی بر سیستم کلود (Cloud) عرضه می‌کند که جزء تکنولوژی‌های به روز است و مزایای زیادی برای مشتریان دارد، قالب‌های صفحه‌ی متعدد و بسیار زیبایی دارد، پشتیبانی آن هم بسیار خوب است.

جوان

من با ویراوب ی بلاگ واسه خودم راه‌اندازی کردم. دوسش دارم چون کار کردن باهاش راحته، کدنویسی نمی‌خواد، سایتم رو موبایل هم قشنگ و منظم باز میشه، فایل‌های آموزشی خوبی هم داره. و اینکه تا حالا هر صفحه‌ای رو با هر ترکیبی که دوست داشتم طراحی کردم. 

سعادت

من با بعضی از سایت‌سازهای خارجی آشنا بودم اما وقتی ویراوب رو دیدم بسیار خوشحال شدم چون دیدم از بسیاری جهات با نمونه‌های خارجیش برابری می‌کنه و خدمات و کیفیت بسیار خوبی رو ارائه میده. وقتی کارم رو با ویراوب شروع کردم می‌دونستم که  این یک انتخاب موفق و مطمئن هست. به تیم توسعه‌دهنده‌ی اون هم خسته نباشید میگم و واسشون آرزوی پیشرفت و موفقیت دارم.

مهرافروز

من فکر می‌کردم راه‌اندازی و داشتن سایت کاری زمان‌بر است. اما وقتی ویراوب را پیدا کردم در کمتر از ۵ دقیقه سایت خودم را راه‌اندازی کردم. از طریق چند کلیپ آموزشی کوتاه نیز طراحی با ویرایشگر آن را یاد گرفتم. طراحی در ویراوب بسیار آسان و جالب و مهیج است. من آن را به هر کس که به دنبال داشتن یک سایت متفاوت است پیشنهاد می‌کنم.

منصوری

فرصت را از دست ندهید. همین امروز با ما ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. شاید زمان حضور اینترنتی شما نیز فرا رسیده باشد...

Questions? Chat with us!Support is online.Support is away.Chat with ViraWeb123 TeamChat with ViraWeb123 Team