خدمات صرافی آنلاین

 صرافی های ارز دیجیتال که اصطلاحا به آن ها ایکسچنج نیز گفته می شود
 سایت ها و پلتفرم های آنلاینی هستند که مانند یک پل ارتباطی
 در بازار دیجیتال به منظور انجام معاملات مختلف در این بازار عمل می کنند.
هدف تیم ما کمک به شما برای ایجاد یا بهبود بخشیدن به صرافی آنلاین شما است

حالا شروع کنید

بازار ارز و صرافی آنلاین

با توجه به اینکه که بازار ارز های دیجیتال به ویژه در سال های اخیر و جهش ناگهانی که در آن به وجود آمد به یکی از بازار های مالی محبوب در بین سرمایه گذاران تبدیل گشته و بسیاری از افراد ترغیب به شروع فعالیت و تلاش برای کسب سود در این بازار شده اند . تمامی این افراد لازم است تا پس از انتخاب یک کیف پول مناسب برای نگهداری رمز ارز های خود به دنبال پیدا کردن یک صرافی یا همان ایکسچنج معتبر و ثبت نام در آن به منظور انجام معاملات سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود به واسطه این صرافی ها در بازار دیجیتال باشند

تماس با ما

انواع صرافی ارز دیجیتال


.معامله گران کریپتو مانند بورس اوراق بهادار می توانند ارزهای رمزنگاری شده را در صرافی های کریپتو بخرند، بفروشند و تبدیل کنند. درست مانند هر چیز دیگری، طبقه‌بندی صرافی های ارز دیجیتال نسبی است و هر صرافی را می توان بسته به ویژگی های آن به دسته های مختلفی طبقه‌بندی کرد، اما از دیدگاه کلی سه نوع صرافی ارز دیجیتال وجود دارد: صرافی های متمرکز (CEX)، صرافی های غیرمتمرکز (DEX) و صرافی های ترکیبی (HEX).


صرافی متمرکز

یک صرافی متمرکز، همانطور که از نام آن پیداست، توسط یک نهاد یا شرکت خاص مدیریت می شود و کنترل کامل صرافی و دارایی های داخلی آن در دست یک نهاد متمرکز و سازمان یافته است. اکثر صرافی های ارز دیجیتال مانند بایننس، کوین بیس، کراکن، هوبی و بیت فینکس در دسته‌ی صرافی‌های متمرکز هستند و طبق داده های سالانه‌ی کوین مارکت کپ (Coin Market Cap)، در سال ۲۰۲۱ بیش از ۸۵ درصد از حجم معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی های متمرکز پردازش شده است. در صرافی‌های متمرکز کنترل کامل دارایی های دیجیتال افراد در دست صرافی ها است. در واقع دارایی ها در کیف پول های متعلق به صرافی ذخیره می شوند و فقط شماره موجودی در حساب کاربر صرافی درج خواهد شد.

تماس با ما 

صرافی غیرمتمرکز


صرافی های غیرمتمرکز نوع جدیدی از مبادلات ارز دیجیتال را ارائه می‌دهند که احتمالا در چند سال آینده بر تمام بازار کریپتوکارنسی تسلط خواهند یافت. مهم‌ترین چیزی که مبادلات غیر متمرکز و متمرکز را از یکدیگر متمایز می کند، نحوه مدیریت و کنترل دارایی‌هاست. در صرافی های غیرمتمرکز، هیچ کس حتی مدیران صرافی نمی توانند دارایی افراد را کنترل کنند.در این صرافی ها، دارایی ها مستقیما از طریق کیف پول شخصی هر فرد با کمک شبکه‌ی بلاک چین، قراردادهای هوشمند و سایر پروتکل های غیرمتمرکز تبادل می شوند. به عبارت دیگر، فرد وارد سایت صرافی می شود، کیف پول خود را به صرافی متصل می کند، برای تکمیل تراکنش، ارز را مستقیما از کیف پول به قرارداد هوشمند ارسال می کند و از طریق قرارداد هوشمند، ارز دیجیتال دریافت می کند.

 تماس با ما

صرافی‌ هیبریدی

صرافی‌های ترکیبی یا هیبریدی بر اساس نقاط قوت صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز بنا شده‌اند. در DEX، کاربران کنترل کاملی بر وجوه دارند. به بیان ساده صرافی هیبریدی پلتفرمی است که دسترسی کاربران به کلیدهای خصوصی خود را فراهم می کند و هدف اصلی آن حل مشکلات مقیاس پذیری صرافی های غیرمتمرکز است. از دیگر اهداف صرافی‌های هیبریدی پرداختن به کارمزدهای بالای معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز بود به این صورت که هیچ کارمزدی در این نوع از صرافی از فرد معامله کننده کسر نمی‌شود.

تماس با ما  

    مزایایی که ما برای صرافی آنلاینتان به شما ارائه میدهیم

  • کسب درآمد از طریق سیستم داخلی صرافی
  • داشتن فضای ذخیره سازی زیاد
  • برخورداری از پنل معاملاتی حرفه ای
  • فراهم کردن امنیت بالا برای صرافی آنلاین شما

در مورد ویژگی های صرافی ارز دیجیتال می توانیم به این موضوع بپردازیم که، قابلیت نصب بر روی سیستم های مختلف کامپیوتری، گوشی و تبلت و برخی سیستم های دیگر می باشد.
بازار ارز دیجیتال برپایه صرافی های دیجیتال غیرمتمرکز ایجاد شدن. در واقع میشه گفت صرافی های رمزارزها از جمله پایه های اصلی دنیای ارز دیجیتال هستن.کاربران ایرانی به دلیل وجود تحریم ها نمی تونن از صرافی های خارجی استفاده کنن برای همین نیاز به استفاده از صرافی های ایرانی دارند. ما در اینجا به شما کمک میکنیم صرافی خود را با امنیت بالا آنلاین کنید و در اختیار عموم قرار دهید.

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید

با عضویت از مقالات و اخبار جدید تیم ما با خبر باشید