بازاریابی پیامکی

در این دنیای مدرن امروز که مردم می خواهند روبه جلو گام برداشته و به سرعت ارتباط برقرار کنند، آنها به دنبال راهی هستند که برای آنها مناسب، سریع و راحت بوده و با شیوه زندگی آنها سازگار باشد. دقیقا به همین دلیل است که بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس در حال حاضر در میان مشتریان و کسب و کارها بسیار محبوب است.

با ما در تماس باشید

بازاریابی پیامکی چیست؟


بازاریابی پیامکی در حقیقت یک شیوه بازاریابی و بسیار شبیه بازاریابی ایمیلی است که به کسب و کارها اجازه می دهد تا از طریق سامانه پیامکی به مشتریان خود پیام های بازاریابی و یا پیام های عمومی به صورت انبوه ارسال کنند. این پیام های بازاریابی می تواند به شیوه های متفاوتی از قبیل پیامک تبلیغاتی ، راه اندازی محصولات ، خطوط جدید ، فروش ، پیشنهادات و موارد دیگر ارسال شود.در دنیای تجارت مدرن، راه های زیادی برای بازار و تبلیغ کسب و کارها وجود دارد. بازاریابی پیامکی یک راه دیگر آن محسوب می شود. درحقیقت بازاریابی پیامکی ، راه کاملا مدرنی برای برقراری ارتباط با مشتریان است

تماس با ما


مزایای بازاریابی پیامکی

سرعت استفاده از این بازاریابی باعث می شود برای بسیاری از شرایط که در آن دسترسی سریع به پیام شما اهمیت دارد، پیامک در صدر جدول انتخاب هایتان قرار گیرد.
این بازاریابی بسیار منعطف می باشد. در به کار گیری پیامک برای ارتباط با مخاطبین خود، شما قادر هستید آن ها را دسته بندی نمایید و با هدف مشخصی به هر دسته پیامی را ارسال کنید. همین امر سبب می شود که بازخورد پیامک ها و تبلیغات شما افزایش پیدا کند و پیام شما در اختیار افرادی قرار گیرد که به آن نیاز دارند.مخاطبین و مشتریان شما می توانند در لحظه وارد لیست پیامکی شما شوند و یا از آن خارج شوند. این امر بسیار ساده است و تنها در یک مرحله اتفاق خواهد افتاد، بنابراین افرادی که در لیست پیامکی شما قرار دارند و از آن خارج نمی شوند، با میل خود پیامک های شما را دریافت می کنند.

تماس با ما

بازار گستره و هدفمند پیامک

بازار کلی اس ام اس شامل افراد مختلف در رده های سنی و علایق مختلف است که هر کدام به شیوه های مختلف با پیامک های موبایل خود در ارتباط و هر روز آن ها را چک می کنند. برای هدفمند شدن و تاثیر گذاری بیشتر بازاریابی پیامکی، نیازی نیست به تمامی افراد این بازار بزرگ پیامک ارسال کنید. با توجه به نوع کسب و کارتان می توانید تا جایی که امکان دارد کوچک تر نمایید تا افرادی که دقیقا نیاز مند محصول شما هستند را هدف بگیرید و با راسال اس ام اس آن ها به سمت برند و کسب و کار خود بکشانید.

تماس با ما

همخوانی بازاریابی پیامکی با سایر روش های بازاریابی

بازاریابی پیامکی می تواند در کنار سایر تبلیغات نیز استفاده شود و نیازی نیست فقط به تنهایی از آن استفاده شود. تبلیغات از طریق اس ام اس نه تنها مشکلی برای سایر روش های تبلیغاتی ایجاد نمی کند، بلکه می تواند برای موثر تر شدن سایر روش های تبلیغاتی نیز استفاده شود. مثلا برای بهبود ایمیل مارکتینگ می توان اس ام اس های چک کردن ایمیل را برای یاد آوری مشتریان ارسال کنید یا لینک شبکه های اجتماعی و سایت خود را در پیامک ارسال کنید و باعث افزایش بازدید در کمپین های دیجیتال مارکتینگ شوید.

تماس با ما

انعطاف پذیری بازاریابی پیامکی

از ویژگی های بسیار جالب استفاده از بازاریابی پیامکی انطغاف پذیر بودن و قابلیت ایجاد تنوع در پیامک های ارسالی است. نیازی نیست که حتما از متن های تبلیغاتی کلیشه ایی و خسته کننده استفاده کنید. می توانید در یک متن کوتاه باعث تاثیر گذاری مخاطب خود و واکنش آن ها شوید. انواع کسب و کار ها در هر زمینه ایی که باشند می توانند متن های متناسب با سلیقه مشتریان خود طراحی و ارسال کنند.

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید