رد کردن لیست بیمه

27 مهٔ 2024 توسط
رد کردن لیست بیمه
علی عبداللهی
| No comments yet

 

`

برای ثبت و پرداخت هزینه بیمه کارمندان کارفرما طبق قانون باید پایان هر ماه به اداره بیمه رفته و لیست بیمه و هزینه بیمه هر فرد را پرداخت کند . طی سالهای گذشته این کار به صورت حضوری انجام شده و اخیراً این کار به صورت آنلاین در سایت  tamin.ir میتواند انجام شود . 

به این صورت است که از منوی که در زیر مشخص شده وارد قسمت ارسال لیست بیمه میشوید :

وسپس وارد صفحه مانند زیر میشوید که در این صفحه دو گزینه برای انتقال لیست بیمه داریم یکی این گزینه ی بارگزاری فایلهای لیست بیمه میباشد . که این فایلها درواقع خروجی نرم افزار list disk میباشد که نرم افزاری میباشدکه خود اداره بیمه در اختیار همه میگذارد تا بتوانن خروجی مناسب برای اداره بیمه را با آن تولید کنند و لیست بیمه را برای اداره بیمه ارسال کنند . و گزینه دیگر در واقع ایجاد لیست بیمه جدید آنلاین میباشد که  از این طریق میتوان به صورت آنلاین و تحت وب از همین گزینه بیمه همه کارکنان شرکت را پرداخت کرد .

در صفحه ای که بعد از زدن گزینه ایجاد لیست حق بیمه جدید آنلاین باز میشود که به صورت زیر میباشد  باید فیلدهایی که مشخص شده را وارد کرد : 

کنار نام این فیلدها ستاره گذاشته شده است که شامل موارد زیر میباشد شغل و روزهای کارکرد و دستمزد روزانه به ریال و 7 درصد حق بیمه (سهم بیمه شده) 

 علاوه بر آن فیلد شماره بیمه نیز باید پر شود . 

به این صورت می توان لیست بیمه را به صورت آنلاین پرداخت کرد .

علاوه بر آن از همین قسمت میتوان فایلهای که از داخل نرم افزار list disk  خروجی گرفتیم هم روی سایت آپلود کردو لیست بیمه ها را رد کرد . 

رد کردن لیست بیمه
علی عبداللهی 27 مهٔ 2024
Share this post
برچسب‌ها
بایگانی
ورود to leave a comment