حساب های برجسته در نرم افزار حسابداری اودوو نسخه ویراوب ۱۲۳
به‌طور پیش‌فرض، پرداخت‌ها قبل از ثبت در حساب بانکی شما، از طریق حساب‌های موقتی به نام حساب‌های معوق ثبت می‌شوند.
17 فوریهٔ, 2023 به وسیله
حساب های برجسته در نرم افزار حسابداری اودوو نسخه ویراوب ۱۲۳
فردین مردانی
| No comments yet

 

`

حساب های برجسته(Outstanding Accounts)

به‌طور پیش‌فرض، پرداخت‌ها قبل از ثبت در حساب بانکی شما، از طریق حساب‌های موقتی به نام حساب‌های برجسته ثبت می‌شوند:

  • حساب پرداخت های برجسته جایی است که پرداخت های خروجی پست می شود تا زمانی که با برداشت از صورت حساب بانکی شما مرتبط شود.
  • حساب رسیدهای برجسته جایی است که پرداخت های دریافتی در آن پست می شوند تا زمانی که با سپرده ای از صورت حساب بانکی شما پیوند داده شوند.

توجه داشته باشید: این حساب ها باید از نوع دارایی های جاری باشند.توجه داشته باشیدزمانی که حساب بانکی را با صورت حساب بانکی تطبیق دهید، انتقال از یک حساب برجسته به یک حساب بانکی به طور خودکار انجام می شود.
پیکربندی

پیکربندی حساب های پیش فرض     

حساب های برجسته به طور پیش فرض تعریف می شوند. در صورت لزوم، می‌توانید با رفتن به بخش حسابداری > پیکربندی >    تنظیمات > حساب‌های پیش‌فرض آن‌ها را به‌روزرسانی کنید و حساب دریافت‌های برجسته و حساب پرداخت‌های برجسته      خود رابه‌روزرسانی کنید.


پیکربندی مجلات بانک و پول نقد  

همچنین می توانید حساب های برجسته خاصی را برای هر مجله با نوع بانک یا نقد تنظیم کنید.
از داشبورد حسابداری خود، روی منوی انتخاب ⋮ مجله ای که می خواهید پیکربندی کنید، کلیک کنید و روی Configuration      کلیک کنید، سپس تب پرداخت های ورودی/خروجی را باز کنید. برای نمایش ستون حساب‌های معوق، روی دکمه جابجایی      کلیک کنید و حساب‌های دریافتی/پرداخت‌های برجسته را بررسی کنید، سپس حساب را به‌روزرسانی کنید.
توجه داشته باشید :
  • اگر یک حساب پرداخت برجسته یا یک حساب دریافتی برجسته برای یک مجله خاص مشخص نکنید، اودوو از حساب های برجسته پیش فرض استفاده می کند.
  • اگر حساب بانکی اصلی شما به‌عنوان حساب دریافت‌های برجسته یا حساب پرداخت‌های برجسته اضافه شود، وقتی پرداختی ثبت می‌شود، وضعیت فاکتور یا صورت‌حساب مستقیماً روی «پرداخت» تنظیم می‌شود.
حساب های برجسته در نرم افزار حسابداری اودوو نسخه ویراوب ۱۲۳
فردین مردانی 17 فوریهٔ, 2023
این پست را به اشتراک بگذارید
بایگانی
ورود to leave a comment