حسابداری

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.

بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

1

آیا روشی برای ارسال خودکار فاکتورهای خرید یک شرکت به اودوو ویراوب نسخه آنلاین وجود دارد؟

با یک شرکت به صورت مداوم کار می‌کنیم، به صورت مداوم برای ما فاکتورهای خرید و فروش و نتیجه کار با آنها ارسال می‌شود . می‌خواهم بدانم آیا روشی برای ارسال خودکار و مدیریت خودکار این انبوه فاکتورهای خرید در نرم افزار سازمانی اودوو انلاین ویراوب۱۲۳ وجود دارد؟

مثلا این سناریو رو پوشش بده: زمانی که شرکت همکار ما فاکتوری را آماده می‌کند، فاکتور به صورت خودکار برای ما ارسال شود و به صورت خودکار به عنوان فاکتور خرید وارد شود. زمانی که ما تایید کردیم  نتیجه برای شرکت همکار ارسال شود و در سیستم انها هم به روز شود.

آواتار
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

بله. یکی از امکاناتی که ما برای این کار فراهم کردیم سیستم EDI است. بر اساس این استاندارد هردو سیستم می‌توانند به هم وصل شوند از یک طرف سیستم نرم افزار سازمانی ERP ویراوب ۱۲۳ و از یک سو سیستم سازمانی شرکت همکار شما است.

نکته‌ای که باید همواره به خاطر داشته باشید این است که شرکت همکار شما باید این استاندارد را پوشش دهد تا بتوانیم این کار را انجام دهیم. 

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به واحد فروش و فنی شرکت تماس بگیرید.

آواتار
انصراف