انبارداری

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

2

مرجع داخلی برای تعریف یک محصول چه کاربردی در انبار داری اودوو ویراوب نسخه تحت وب دارد؟

یکی از فیلدهایی که برای محصول در نظر گرفته شده مرجع داخلی هست. این فیلد چه کاربردی داره و چرا علاوه بر بارکد این فیلد هم در نظر گرفته شده است؟

آواتار
انصراف
2 پاسخ ها
0
بهترین پاسخ

مرجع داخلی برای تعریف یک محصول در انبارداری اودوو ویراوب ۱۲۳، یک شناسه منحصر به فرد برای هر محصول است که برای شناسایی و مدیریت آن در سیستم استفاده می‌شود. در واقع، مرجع داخلی به عنوان شناسه یکتای هر محصول در سیستم انبارداری اودوو ویراوب ۱۲۳ آن، عملکرد مهمی دارد.

استفاده از مرجع داخلی در انبارداری اودوو ویراوب ۱۲۳  آن، به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی و با دقت بالا، محصولات را مدیریت کنید. با تعریف یک مرجع داخلی برای هر محصول، شما می‌توانید به راحتی برای هر محصول، اطلاعاتی مانند نام، واحد شمارش، قیمت و غیره را در سیستم وارد کنید. همچنین، با استفاده از مرجع داخلی، می‌توانید به سادگی محصولات را در سیستم جستجو کنید و اطلاعات مربوط به آن‌ها را به دست آورید.

علاوه بر این، با استفاده از مرجع داخلی، می‌توانید به سادگی محصولات را در سیستم طبقه‌بندی کنید و آن‌ها را در گروه‌های مختلف قرار دهید. این کار باعث می‌شود که بتوانید به راحتی محصولات را با هم مقایسه کنید و نتایج دقیقی از موجودی‌ها، حرکت‌های انبار، فروش‌ها و خریدهای صورت گرفته به دست آورید.

بنابراین، استفاده از مرجع داخلی در انبارداری اودوو ویراوب ۱۲۳ آن، به شما کمک می‌کند تا محصولات را با دقت بالا مدیریت کنید، به راحتی جستجو کنید و به دقت بالایی از موجودی‌های خود با خبر شوید.

آواتار
انصراف
1
بهترین پاسخ

در بیشتر موارد، اودوو نسخه ویراوب ۱۲۳ از نام محصول و مرجع داخلی هنگام نمایش اطلاعات محصول استفاده می کند. بسیار رایج است که یک شرکت ممکن است یک سیستم کدگذاری برای محصولات خود داشته باشد. فیلد مرجع داخلی برای وارد کردن کد محصول یک جایگزین برای سریال و بارکد است.

بارکد و سریال معمولا از روش‌های استاندادری استفاده می‌کنند و این روش‌های کدگذاری را بسیار محدود می‌کند. بنابر این مرجع داخلی برای این استفاده می‌شود که شما بدون محدودیت کدگذاری محصولات خودت رو انجام بدیم.

آواتار
انصراف