راهنمای اودوو

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

1

آیا در نسخه انلاین نرم افزار ERP ویراوب ۱۲۳ امکان تعیین فرمت تاریخ بر اساس تقویم عربی یا فارسی وجود دارد؟

می‌خواهیم خروجی گزارش که به صورت PDF ایجاد می‌شود شامل تاریخ در فرمت تاریخ شمسی یا قمری باشد. آیا این امکان وجود دارد که تقوم شمسی در تولید گزارش استفاده شود؟

آواتار
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

اولین راهکاری که برای مدیریت قالب تاریخ در خروجی گزارش در نظر گرفته شده است به صورت زیر است:

در این روش یک گزینه به نام t-options در نظر گرفته شده که می‌توانید فرمت خروجی را تعیین کنید. در عمل این فیلد برای کنترل نمایش خروجی است و کاربردهای دیگری هم دارد که به ویجت استفاده شده بستگی دارد. برای نمونه در بالا علاوه بر تعیین ویجت خصوصیتی استفاده شده که فرمت تاریخ خروجی را تعیین می‌کند.
نکته‌ای دیگر که باید در نمایش تقویم در نظر گرفت زبان تولید گزارش است. شما باید گزارش را به گونه‌ای طراحی کنید که قابل ترجمه باشد. علاوه بر این باید از ویجت تاریخ به صورت مناسبی استفاده کنید تا در تولید گزارش بتواند تشخیص دهد از چه فرمتی برای تولید خروجی استفاده کند. روش تولید گزارش در اودوو با در نظر گرفتن چند زبانی به صورت کامل این موضوع را پوشش داده و پیشنهاد من این هست که از این مستند حتما استفاده کنید.

آواتار
انصراف