راهنمای اودوو

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

1

چرا ایمیل‌ها از راهکار ERP با تاخیر ارسال می‌شود؟

آواتار
مصطفی برمشوری

پس از راه اندازی راهکار ERP ویراوب۱۲۳ متوجه شدم که ارسال ایمیل به کندی و با تاخیر انجام می‌شود. دلیل این تاخیر در ارسال ایمیل چیست؟

آواتار
انصراف
1 پاسخ
0
آواتار
مصطفی برمشوری
بهترین پاسخ

ممکن است اتفاق بیفتد که یک کمپین تبلیغاتی به صورت ایمیلی را برنامه ریزی کنید اما به موقع ارسال نشود. در راهکار ERP ما برای انجام کارهایی که خیلی مهم نیستند از پردازش‌هایی با تاخیر استفاده می‌کنیم (مانند ارسال انبوه خبرنامه، اتوماسیون بازاریابی، رویدادها). ما از یک جدول زمانبندی برای انجام این کارها استفاده می‌کنیم که تاخیر آن قابل تنظیم است. برای اینکه بهم ریختگی در سیستم ایجاد نشود برای ارسال ایمیل یک تاخیر در نظر گرفته شده است.

کارهای حیاتی ERP تحت وب ویراوب۱۲۳ بلافاصله اقدام به ارسال ایمیل می‌کند. مثلا زمانی که شما می‌خواهید یک فاکتور خرید را برای مشتری خود ارسال کنید.

اما کارهایی مانند ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی و یا ایمیل‌های انبوه با تاخیر ۶۰ دقیقه‌ای انجام می‌شود. بنابر این شما باید حداکثر یک ساعت برای ارسال ایمیل خود صبر کند.

در صورتی که مشتری ویژه راهکار ERP ویراوب۱۲۳ هستید و نیاز به ارسال سریع دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این تاخیر برای شما به کمترین حد ممکن تغییر کند.

آواتار
انصراف