راهنمای اودوو

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

2

ERP چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ اودوو چیست و چه ارتباطی با ERP دارد؟

آواتار
المیرا مردانی

ERP چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ راهکار ERP تحت وب ویراوب۱۲۳ با راهکارهای ERP معمول بازار چه تفاوتی دارد؟

آیا اودوو یک ERP است؟ و چه ارتباطی با راه اندازی و پیاده سازی سیستم‌های سازمانی تحت وب دارد؟

آواتار
انصراف
2 پاسخ ها
0
آواتار
مصطفی برمشوری
بهترین پاسخ

ERP یا نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی چیست؟

ERP مخفف برنامه ریزی منابع سازمانی است که نوعی نرم افزار است که سازمان ها برای مدیریت و ادغام بخش های ضروری کسب و کار خود از آن استفاده می کنند. نرم افزار ERP می تواند به عملکردهای مختلفی مانند حسابداری، تدارکات، مدیریت پروژه، مدیریت ریسک، انطباق و عملیات زنجیره تامین کمک کند. نرم افزار ERP همچنین یک منبع واحد از داده ها و اطلاعات را در سراسر سازمان فراهم می کند که تصمیم گیری و مدیریت عملکرد بهتر را ممکن می سازد.

نرم افزار ERP در طول سال ها از مدل های سنتی که از سرورهای فیزیکی و سیستم های ورود دستی استفاده می کردند تا مدل های مبتنی بر ابر که از دسترسی مبتنی بر وب و هوش مصنوعی استفاده می کردند، تکامل یافته است. نرم افزار ERP مبتنی بر ابر به سازمان ها اجازه می دهد تا از راه دور به نرم افزار دسترسی داشته باشند، آن را بر اساس نیاز خود سفارشی کنند و از آخرین فناوری ها و به روز رسانی ها بهره مند شوند.

نرم افزار ERP می تواند مزایای بسیاری را برای سازمان ها ارائه دهد، از جمله:

• بهبود کارایی و بهره وری با خودکارسازی و ساده سازی فرآیندهای تجاری
• تقویت همکاری و ارتباطات با اتصال بخش های مختلف و شرکای تجاری
• کاهش هزینه ها و خطاها با حذف سیستم های تکراری و ناسازگار
• افزایش چابکی و انعطاف پذیری با تطبیق با شرایط متغیر بازار و تقاضای مشتریان
• ارائه داده ها و بینش در زمان واقعی با تولید گزارش های دقیق و به موقع

اودوو چیست و چه ارتباطی با ERP دارد؟

اودوو یک نرمافزار برنامه‌ریزی جامع منابع سازمانی منبع باز است که توسط شرکت اودوو نگهداری می‌شود. این نرم افزار قبلا با نام OpenERP توسعه داده می‌شود و بعدها توسط این شرکت خریداری و پشتیبانی شد. این شرکت تعهد داد که اودوو رو همیشه متن باز نگهدارد. این نرمافزار شامل چندین ماژول است که برای مدیریت جنبه‌های مختلف کسب و کار، از جمله فروش، خرید، حسابداری، انبارداری، تولید، CRM، وبسایت و تجارت الکترونیک طراحی شده‌اند. این ماژولها کاملاً یکپارچه هستند و به شما امکان می‌دهند تا فرآیندهای خود را به راحتی بهبود و بهینه‌سازی کنید.

اودوو یک نرمافزار منبع باز است که به شما اجازه میدهد تا آن را بر اساس نیازهای خود سفارشی سازی و توسعه دهید. شما میتوانید از مخزن گیتهاب اودوو برای دسترسی به کد منبع و مشارکت در پروژه استفاده کنید. همچنین میتوانید از کتابخانۀ برنامۀ های اودوو برای دانلود و نصب ماژولهای اضافی و جامعۀ اودوو برای پرسش و پاسخ و یادگیری بیشتر استفاده کنید.


آواتار
انصراف
1
آواتار
المیرا مردانی
بهترین پاسخ


هدف از سیستم ERP بهبود بهره‌وری - و در نتیجه سودآوری - از طریق بهبود نحوه صرف منابع شرکت می‌باشد، خواه این منابع زمان، پول، کارکنان یا چیز دیگری باشد. اگر بتوانید میزان استفاده از منابع را کاهش دهید، بدون اینکه کیفیت یا عملکرد را از دست بدهید، آنگاه می‌توانید کسب‌وکار خود را به طور موثر رشد دهید.نرم‌افزار ERP تعدادی از گزارش‌ها و معیارهای مختلف را در بخش‌های مختلف یک محیط مشابه ترکیب می‌کند و این باعث می‌شود دید کاملی از چگونگی صرف منابع و آنچه می‌گذرد به دست آید.

آواتار
انصراف