راهنمای اودوو

به تالار گفتگوی ویراوب خوش آمدید!

این انجمن برای حرفه ای ها و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های بازاریابی جدید را به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بحث کنید، پروفایل حرفه ای خود را بسازید و با هم به یک بازاریاب بهتر تبدیل شوید.

2

میخوام فونت سایت رو عوض کنم و فونتی که در cdn خودم دارم رو جایگزین کنم راهکار شما در اودوو ویراوب ۱۲۳ چی هست؟

من هر کاری میکنم در سایت نمیتونم فونت فارسی در اودوو ویراوب بارگذاری کنم و کلا میگه که باید از فونت‌های گوگل استفاده کنی و من هم فونت خودم رو میخوام بارگذاری کنم چیکار میتونم بکنم اگه میشه راهنماییم کنین.

آواتار
انصراف
1 پاسخ
0
آواتار
فردین مردانی
بهترین پاسخ

برای تغییر فونت سایت در اودوو ویراوب ۱۲۳، شما میتوانید از روش زیر استفاده کنید:

• ابتدا شما باید فونت مورد نظر خود را در یک سرور CDN قرار دهید و آدرس آن را بدست آورید. برای مثال، اگر فونت شما یک فایل با پسوند woff2 باشد و در سرور CDN شما با آدرس https://cdn.example.com/fonts/myfont.woff2 قرار داشته باشد، شما باید این آدرس را به خاطر بسپارید.

• سپس شما باید به بخش ویرایشگر وب سایت اودوو بروید و یک صفحه را برای ویرایش انتخاب کنید. در این صفحه، شما باید بر روی دکمه Customize کلیک کنید و گزینه HTML/CSS Editor را انتخاب کنید. این کار باعث میشود که یک پنجره جدید باز شود که شما میتوانید کد HTML و CSS سایت خود را ویرایش کنید.

• در پنجره HTML/CSS Editor، شما باید به بخش CSS بروید و کد زیر را در انتهای کد موجود اضافه کنید:

@font-face {
font-family: myfont;
src: url(https://cdn.example.com/fonts/myfont.woff2) format('woff2');
}

* {
font-family: myfont;
}

• در کد بالا، شما باید نام فونت خود را به جای myfont بنویسید و آدرس فونت خود را به جای https://cdn.example.com/fonts/myfont.woff2 قرار دهید. این کد باعث میشود که فونت شما به عنوان یک فونت سفارشی تعریف شود و برای تمام عناصر سایت استفاده شود.

• در نهایت، شما باید بر روی دکمه Save کلیک کنید و صفحه را ببندید. حالا شما میتوانید فونت سایت خود را تغییر داده باشید.

آواتار
انصراف