تبلیغات موتورهای جستجو (کلیکی)

از طریق تبلیغات کلیکی مخاطبان و درآمد جدید کسب کنی

تماس با ما

چرا تبلیغات موتورهای جستجو (تبلیغات کلیکی) اهمیت دارد؟

کمپین‌های تبلیغاتی موتورهای جستجو، که به عنوان تبلیغات پرداخت به ازای کلیک نیز شناخته می‌شوند، می‌توانند راهی موثر برای بازدید آنلاین شما و آگاهی از برند شما باشند. با این حال، اگر استراتژی تبلیغاتی ناکارآمدی دارید یا اصلاً استراتژی ندارید، هدر دادن زمان و هزینه خود با تبلیغات آنلاین قطعا اتفاق خواهد افتاد. هنگامی که این اتفاق می‌افتد نتایج شما حداقل خواهد بود، هزینه‌های شما حداکثر خواهد بود، و به احتمال زیاد به مخاطب مورد نظر خود نخواهید رسید.


استراتژی‌های تبلیغاتی ما دقیقاً بر اساس داده‌های زنده هدف‌گذاری می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که بودجه تبلیغاتی شما عاقلانه برای تولید سرنخ‌ها و فروش‌های واقعی، مرتبط و با کیفیت بالا مصرف می‌شود.


آیا تمایل به راه‌اندازی سایت و فروشگاه آنلاین دارید؟

جستجو

اگر کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید، پرداخت هزینه برای قرار گرفتن در صفحه نتایج موتور جستجو می‌تواند ارزشمند باشد. ما تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی را برای تعیین مؤثرترین‌ها انجام خواهیم داد تا از رقبای خود پیشی بگیرید.

مارکتینگ مجدد

روش‌های مختلفی برای استفاده از تبلیغات بازاریابی مجدد وجود دارد. این کار ممکن است از طریق تبلیغات متنی یا تبلیغات نمایشی باشد. ما به شما کمک می‌کنیم تا درک بهتری از مکان‌های دسترسی به مشتریان خود با بازاریابی مجدد داشته باشید تا از نرخ تبدیل بیشتر اطمینان حاصل کنید.

نمایش

تبلیغات نمایشی به افزایش آگاهی از برند شما کمک می‌کند، زیرا این تبلیغات در سراسر اینترنت قرار می‌گیرند. ما تصاویر بنر را ایجاد می کنیم، یک کمپین بنر نمایشی راه‌اندازی می‌کنیم و هدف‌گذاری خاصی را پیاده‌سازی می‌کنیم که یک کمپین بنر نمایشی موثر را تضمین می‌کند.

 

آیا مایلید از تبلیغات کلیکی به نفع کسب و کارتان استفاده کنید؟

مراحل کاری ما

تحلیل

این فرآیند با تجزیه و تحلیل وضعیت شما در مقایسه با رقبای شما آغاز می‌شود. ما برای اطمینان از اینکه کلمات کلیدی و مخاطبان صحیح مورد هدف قرار گرفته‌اند، یک تجزیه و تحلیل تحقیق کلید واژه موثر انجام خواهیم داد. با این اطلاعات ما شروع به ایجاد استراتژی تبلیغات آنلاین شما می‌کنیم.

رونمایی و آزمون

در مرحله بعد، کمپین شما را راه اندازی می‌کنیم و شروع به اندازه‌گیری نتایج می‌کنیم. ما به طور مداوم کمپین‌های شما را آزمایش و بهبود خواهیم داد تا اثربخشی آن‌ها را بهبود بخشیم.

بهینه‌سازی و نتیجه‌گیری

بر اساس نتایج، ما به بهینه‌سازی کمپین‌های شما و اجرای بازخورد شما برای شکست دادن رقبا ادامه خواهیم داد.

آیا تصمیم دارید کسب و کار خود را آنلاین کنید و یا به آن رونق دهید؟