کدام نوع وبلاگ می تواند برای تجارت  شما مفید باشد

کدام نوع وبلاگ می تواند برای تجارت شما مفید باشد

طبق گفته های Pyra Labs Blogger ، "یک وبلاگ یک صفحه وب است که از پستهایی که معمولاً کوتاه و مرتباً به روز می شوند تشکیل شده است که به صورت زمانی مانند  ژورنال مرتب شده اند." این اصطلاح در واقع وبلاگهایی است که توسط جورن بارگر در سال 1997 ابداع شده است.

رونق وبلاگ ها در سال 1999 اتفاق افتاد كه چندین شركت و توسعه دهندگان نرم افزارها، برای وبلاگ نویسی ایجاد كردند. از سال 1999 تعداد وبلاگها در اینترنت از چند هزار به بیش از 100 میلیون رسیده است.

وبلاگ ها می توانند در دو دسته کلی قرار بگیرند.

وبلاگ های شخصی:  ترکیبی از یک دفترچه خاطرات شخصی ، نظرات و لینک های تحقیقاتی.

وبلاگ های تجاری:  ابزاری شرکتی برای برقراری ارتباط با مشتریان یا کارمندان برای به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص.

وبلاگ های کسب و کار، جامعه تجاری را درگیر خود می کنند. وبلاگها روشی عالی برای به اشتراک گذاشتن تخصص یک شرکت ، ایجاد بیشتر ترافیک وب  و ارتباط با مشتریان بالقوه هستند ..

نمونه هایی از وبلاگ های تجاری

Gizmodo وبلاگی است درباره همه اطلاعات درباره اسباب بازی ها و gizmos برای کسانی که می خواهند در لبه الکترونیک مصرفی بمانند. به عنوان یک مجله وب ، Gizmodo به سرعت در حال ایجاد مخاطب تخصصی در لوازم الکترونیکی مصرفی با یک مدل تجاری تبلیغاتی است.

Research Buzz یک منبع عالی برای تحقیقات اینترنتی است. Research Buzz یک ارائه دهنده اطلاعات ، تبلیغات و نسخه ویژه ای از روزنامه را ارائه می دهد.

Joel on Software یک وبلاگ است که دانش و دیدگاه های Joel Spolsky را در مورد توسعه نرم افزار نشان می دهد. این وبلاگ به عنوان روشی عمل می کند که جوئل برای برجسته کردن تخصص خود و ارتقاء مشاغل کوچک خود استفاده کرده است، نرم افزار Fog Creek...

Jupiter Research ، یک شرکت برتر تحقیق در بازار تجارت دارای یک وبلاگ برای هر تحلیلگر شرکت است. این وبلاگ وسیله ای برای ارتباط منظم با مخاطبان خود در اختیار تحلیلگران قرار می دهد.

شرکت نرم افزاری MacroMedia وبلاگ خدمات مشتری را برای کاربران و کارکنان فراهم می کند تا راه حل ها را به روشی سازمان یافته به اشتراک بگذارند.

وبلاگ ها روند نزولی دارند. وبلاگ نویسی عملکرد صفحات وب را ارائه نمی دهد ، محدودیت هایی برای راه حل های تجارت الکترونیکی دارد و با ارسال های منظم می تواند بسیار وقت گیر باشد. آیا وبلاگ تجارت  شما آماده است؟

alireza tadayon

Just me, myself and I, exploring the universe of uknownment. I have a heart of love and a interest of lorem ipsum and mauris neque quam blog. I want to share my world with you.

برچسب‌ها


{{title}}

{{description}}

Questions? Chat with us!Support is online.Support is away.Chat with ViraWeb123 TeamChat with ViraWeb123 Team