وب‌سایت

طراحی واکنشگرا

برای مشتریان خود این امکان را فراهم آورید که سایتتان را روی دستگاه‌های با اندازه‌های مختلف به زیبایی و بدون بهم‌ریختگی مشاهده کنند.

فروش آنلاین

سایت فروشگاهی خود را با ویراوب راه‌اندازی کنید تا فروشگاهتان به صورت ۲۴ ساعته به روی مشتریان باز باشد. محصولاتتان را به سرعت وارد کنید و فروش را آغاز کنید.

ابزارهای سئو

از ابزارهای سئوی رایگان استفاده کنید تا در موتورهای جستجو به خوبی دیده شوید. این امکانات به صورت رایگان در اختیار شماست.

خدمات هاستینگ رایگان

از خدمات هاستینگ رایگان ویراوب بهره‌مند شوید. سرویس‌های هاستینگ ویراوب بر روی سرورهای امن نصب شده‌اند تا سرعت و امنیت بالایی داشته باشند. همین امروز به جمع مشتریان ویراوب بپیوندید.

بلاگ شخصی

بلاگ شخصی مورد علاقه‌ی خود را به راحتی با ویراوب بسازید و نگران طراحی سایت خود نباشید. طراحی در ویراوب ساده و هیجان‌انگیز است.

ایمیل‌های اختصاصی

بر روی دامنه‌ی خود از مزیت‌های ایمیل نامحدود بهره ببرید و ایمیل‌های سازمانی نامحدودی با نام اختصاصی خود داشته باشید.

پشتیبانی ۲۴/۷

از خدمات و پشتیبانی‌های ۲۴ ساعته‌ی ویراوب در هر روز بهره‌مند شوید. با ما تماس بگیرید و نیازمندی‌ها و مشکلات خود را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید. ما در کنار مشتریان خود خواهیم ماند.

فروش آنلاین

سایت فروشگاهی خود را با ویراوب راه‌اندازی کنید تا فروشگاهتان به صورت ۲۴ ساعته به روی مشتریان باز باشد. محصولاتتان را به سرعت وارد کنید و فروش را آغاز کنید.

ابزارهای سئو

از ابزارهای سئوی رایگان استفاده کنید تا در موتورهای جستجو به خوبی دیده شوید. این امکانات به صورت رایگان در اختیار شماست.

امکانات چندزبانه

سایتی با قابلیت چندزبانی داشته باشید و خود را در حوزه‌ی وسیع‌تری معرفی کنید. ویراوب با شماست تا زبان‌های دیگر را نیز به راحتی پوشش دهید.

ابزارهای طراحی

با بهره‌مندی از امکانات ویژه‌ی طراحی در ویراوب سایت خود را آسان، سریع و زیبا بسازید تا بازدیدکنندگان را در سایت خود نگه دارید. ویراوب ابزارهای زیادی را برای طراحی در اختیار شما قرار خواهد داد.

ابزارهای لوگو

ویراوب امکاناتی را برای پشتیبانی از لوگو در نظر گرفته است و به شما این امکان را می‌دهد تا لوگوی خود را در سایت خود ثبت کنید. لوگو در جاهای مختلفی در سایت شما ظاهر خواهد شد.

شبکه‌های اجتماعی

برند خود را با افزودن لینک شبکه‌های اجتماعی به سایتتان رشد دهید. ویراوب امکان افزودن لینک شبکه‌های اجتماعی به سایت را برای شما فراهم آورده است.

فاو آیکون (Favicon)

از فاو آیکون استفاده کنید تا در ذهن مشتریان ماندگارتر شوید. فاو آیکون بهترین نمادی است که در اغلب سایت‌ها استفاده می‌شود تا سایت را به حافظه‌ی کاربران بسپارد. ویراوب این امکان را برای شما فراهم آورده است.

پشتیبانی از پلاگین‌های جدید

امکان استفاده از پلاگین‌های آماده‌ی نوشته شده توسط دیگر افراد در سایت از جمله مزیت‌های کلیدی است که در ویراوب از آن بهره‌مند هستید.

بلاگ

قالب‌های سایت مختلف

ویراوب قالب‌های صفحه‌ی متفاوتی را ارائه می‌دهد و کاربر می‌تواند هر کدام را به عنوان قالب صفحه انتخاب و اعمال نماید. این کار می‌تواند علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، تمرکز کاربر را به کیفیت مطالب معطوف نماید.

سیستم کامنت

ویراوب برای شما یک سیستم کامنت فراهم آورده تا مشتریانتان بتوانند با شما گفتگوی آنلاین داشته باشند. گفتگوی پیامی و پرسش و پاسخ از مزیت‌های سیستم کامنت است.

طراحی بدون کدنویسی

با ویراوب می‌توانید صفحه‌های بسیار زیادی در سایت خود داشته باشید و روزانه به تعداد آن‌ها بیفزایید، بدون اینکه نیاز به دانش کدنویسی یا مهارت خاصی داشته باشید.

تجارت آنلاین

مدیریت فروشگاه آنلاین

با ویراوب فروشگاه آنلاین خود را بسازید و آن را مدیریت کنید، از امکانات مدیریتی خاص فروشگاه بهره‌مند شوید و به دامنه‌ی وسیعتری از مشتریان دست یابید.

طراحی صفحات فروشگاهی جذاب

صفحات سایت فروشگاهی خود را با ابزارهای طراحی ویراوب به زیبایی طراحی کنید و صفحه نمایش قابل توجهی را برای تعامل با مشتریان و خرید آن‌ها ایجاد کنید.

پیشنهادگذاری برای برخی محصولات

امکان تنظیم پیشنهادات و تخفیفات برای محصولات و ثبت ویژگی‌های مختلف برای هر محصول از قبیل رنگ، اندازه، جنس و امثال آن.

درگاه‌های بانکی مختلف

با ویراوب درگاه‌های بانکی مختلفی به سیستم اضافه کنید و به مشتریان خود اجازه دهید با روش‌های مختلف و به صورت آنلاین از محصولات شما خریداری کنند.

فروش محصولات دیجیتال

ویراوب امکان راه‌اندازی سیستم فروش محصولات دیجیتال به صورت آنلاین را فراهم آورده است. انواع مختلفی از محصولات دیجیتال نظیر فایل‌های صوتی، تصویری، مقالات، کتاب‌ها و امثال آن را در فضای اینترنت به مشتریان عرضه کنید.

ایمیل‌های اختصاصی

بر روی دامنه‌ی خود از مزیت‌های ایمیل نامحدود بهره ببرید و ایمیل‌های سازمانی نامحدودی با نام اختصاصی خود داشته باشید.

دامنه‌ها

سرویس SSL بسیار ارزان

با استفاده از این سرویس مطمئن خواهید بود که سایت شما در برابر حمله‌های اینترنتی ایمن است. سرویس رمزگذاری SSL یا HTTPS به راحتی برای سایت‌های شما فعال خواهد شد. 

داشتن دامین با نام دلخواه

ویراوب به تمامی مشتریان خود امکان استفاده از نام دامنه (نام سایت) اختصاصی را می‌دهد. کافیست دامنه‌ی دلخواه خود را ثبت کنید و نام آن را به ما بدهید. 

پشتیبانی از چند دامین

ویراوب این امکان را فراهم آورده است تا مشتریان بتوانند بیش از یک نام را برای سایت خود ثبت کنند و بر روی دامین خود تنظیم نمایند. مثلا دو دامنه‌ی ir. و com. با یک نام را به سایت خود تخصیص دهند.

فرصت را از دست ندهید. همین امروز با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. شاید زمان حضور اینترنتی شما نیز فرا رسیده باشد...