توسعه Odoo

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

9

برای اینکه من بتونم احراز هویت از طریق اس ام اس در اودوو نسخه ویراوب ۱۲۳ انجام بدم شما کاری انجام دادین که این کار رو بشه انجام داد؟

میخوام از طریق اس ام اس احراز هویت کنم و هر ماژولی که دنبالش هستم پولی هست و اینکه برای ایران ساخته نشدن و مبلغ های بسیار زیادی براشون در نظر گرفته شدن شما برای حل این مشکل راه حلی در نسخه ویراوب ۱۲۳ دارین یا ماژولی ساختین که ما بتونیم از اون استفاده کنیم؟؟

آواتار
انصراف
1 پاسخ
4
بهترین پاسخ

بله ما در اودوو نسخه ویراوب ۱۲۳ برای این بخش ماژولی طراحی کردیم که دوتابع شامل آن میشود:

1-  authenticate_with_sms_star : که شما شماره موبایل و نام پایگاه داده رو بهش میدین و احراز هویت شما انجام میشود و اگر به درستی پیش بره برای شما یک پیغام مبنی بر اینکه موفقیت آمیز بوده براتون ارسال میشه .

2- authenticate_with_sms : که شما یک کد و نام پایگاه داده رو بهش میدین و این تابع به شما یک اکسس توکن میدهد که شما با آن میتوانید کارهاتون رو انجام بدید.

که میتونین هر دوتابع بالا رو از طریق xml-rpc صدا بزنید و نتیجه رو مشاهده کنین.

آواتار
انصراف