ERP یا مدیریت یکپارچه منابع سازمانی


امروزه کسب‌وکارهای بیشتری به دنبال راه‌حلی برای استاندارد کردن حیاتی‌ترین فرآیندهای تجاری خود برای بهبود کارایی و بازگشت سرمایه (ROI) هستند. به همین دلیل است که برنامه ریزی منابع سازمانی یا نرم افزار ERP در حال تبدیل شدن به یک راه‌حل برای شرکت‌ها در هر اندازه است. و چنین سیستم‌هایی که مقیاس‌پذیر هستند و می‌توانند فرآیندهای front-end تا back-end را پوشش دهند، معمولاً در بین مشاغل مورد علاقه هستند.


چرا ERP تحت وب ویراوب؟

تحت وب بودن بر دسترس‌پذیری کاربران و قیمت اولیه نرم‌افزار تاثیر بسزایی دارد. مزیت‌های زیادی در خصوص ERP آنلاین و تحت وب وجود دارد. ما تمام جنبه‌های مهم مشاغل و کسب و کارها را بصورت یکپارچه در ERP خود لحاظ کرده‌ایم و برای آن‌ها برنامه‌ریزی داریم. ما پلتفرم بسیار جامع و کاملی مهیا کرده‌ایم که می‌تواند به مشاغل گوناگون سامان ببخشد.

تماس با ما

خصوصیت‌ها


راه‌حل یکپارچه ERP

ویراوب یک راه‌حل ERP است که فروش و مدیریت پروژه، تجارت الکترونیک، POS و MRP، CRM و بسیاری موارد دیگر را در یک ابزار واحد گرد هم می‌آورد. اما نه تنها این، بلکه این سیستم همچنین با مجموعه گسترده‌ای از کانال‌های فروش و راه‌حل‌های مدیریت کسب و کار ادغام می‌شود تا بتوانید فرآیندهای کلیدی خود را با موفقیت اجرا کنید.

همه در یک ERP یکپارچه

ERP ویراوب اجازه می‌دهد تا کل تجارت خود و عملیات آن را بدون نیاز به نرم‌افزار دیگری اجرا کنید. این برای شرکت‌های در حال رشد و تاسیس که در آن‌ها عملیات، مدیریت مشتری، امور مالی، منابع انسانی و موارد دیگر وجود دارند عالی است.

آسان برای گسترش

ERP ویراوب ماژولار است و بسته به نیاز مشتریان ممکن است تعدادی از ماژول‌ها نصب و استفاده گردد. این موضوع باعث بهینه شدن قیمت برای هر مشتری می‌شود. همچنین ماژولار بودن مراحل توسعه بعدی را نیز آسان می‌کند. چنانچه بعدا یک مشتری نیاز جدیدی پیدا کند که در سیستم قبلی موجود نباشد به راحتی با نصب ماژول‌های جدید می‌تواند به امور جدید خود نیز سامان دهد. تمامی ماژول‌ها با یکدیگر یکپارچه می‌شوند و همه چیز هماهنگ پیش خواهد رفت.

مدیریت / نظارت بر کسب و کار

با ERP‌ ویراوب، مدیریت پایگاه داده مشتریان در حال گسترش با استفاده از برنامه های CRM و فروش آسان است. برای شرکت‌هایی که به دنبال ساده‌سازی فعالیت‌های شلوغ خود هستند، نرم‌افزار ما برنامه‌هایی برای مدیریت و نظارت بر بخش‌های مختلف کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از سیستم‌هایی که به طور خاص برای منابع انسانی، تولید، موجودی، پروژه‌ها، حسابداری و موارد دیگر توسعه یافته‌اند استفاده کنید.

ماژولار بودن بالا

ماژولار بودن هر سیستم نرم‌افزاری از قابلیت‌های مثبت محسوب می‌شود. این موضوع باعث سهولت توسعه زیرساخت خواهد شد. همچنان که مشاغل رشد می‌کنند نیازهای جدیدی پیدا می‌شود که سامان دادن آن‌ها در نرم‌افزارهای قبلی برخی اوقات ممکن نیست. ماژولار بودن و انتخاب هوشمندانه یک نرم‌افزار می‌تواند در خصوص این آینده‌نگری کارساز باشد. ما در ERP‌ ویراوب این پیش‌بینی را به نفع مشتریان کرده‌ایم و کل سیستم بصورتی یکپارچه ماژولار است.

رسپانسیو بودن

ERP ویراوب رسپانسیو بوده و در تمام پلتفرم‌ها به خوانایی هر چه تمام تر باز می‌شود. این یک موضوع کاملا خوشایند است.

ما برای مشتریان خود چه می کنیم؟

ما طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم.