بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

سئو(SEO) چیزی فراتر از بکار بردن کلمات کلیدی است. ما به شما کمک می‌کنیم کلیه از کلیه اصول بهینه‌سازی سئو بهره‌مند شوید

تماس با ما


چرا بهینه‌سازی موتورهای جستجو یا سئو (SEO)‌ موضوعی مهم است؟

سئو به راه‌اندازی و بهینه‌سازی عناصر خاصی در وب‌سایت شما اشاره دارد تا موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ آن را آسان‌تر پیدا کنند و اطلاعات موجود را ارزیابی کنند. این موضوع، رتبه وب‌سایت شما در صفحه نتایج جستجوی مرورگرها را افزایش می‌دهد. بهینه‌سازی موتورهای جستجو به شما کمک می‌کند مخاطبان خاصی را که به دنبال محصولات یا خدمات خاصی هستند جذب وبسایت و فروشگاه آنلاین خود کنید. بدون سئو، خطر از دست دادن مشتریان بالقوه را در مقابل رقبای خود دارید، زیرا وب‌سایت آن‌ها در دسترس‌تر است و در نتایج جستجو بالاتر ظاهر می شود. گرید مارکتینگ می تواند به شما کمک کند تا استراتژی بازاریابی سئوی خود را بهبود ببخشید و در نتیجه ترافیک ورودی به وبسایت خود را افزایش دهید. همانطور که برای ارزیابی وضعیت فعلی شما و بهبود رتبه شما در نتایج جستجو کار می کنیم، کسب و کار و حضور آنلاین شما رشد خواهد کرد.

آیا از مراحل راه‌اندازی کسب و کار آنلاین اطلاع دارید؟

سئوی در-صفحه (on-page)

ما استراتژی سئو شما را با استفاده از ممیزی فنی سئو ارزیابی خواهیم کرد. این تجزیه و تحلیل پیشرفته شامل توصیه‌هایی برای بهبود، گزارش تحقیق عمیق کلمه کلیدی، و همچنین بهینه‌سازی صفحه و پیشنهادات بازاریابی محتوا است.

سئوی تکنیکی

موتورهای جستجو برای کسب اطلاعات در سایت شما می‌خزند. ما برای اطمینان از اینکه هیچ مانع فنی وجود ندارد که بر عملکرد سایت شما تأثیر بگذارد، ساختار و عناصر فنی وبسایت شما را بهینه می‌کنیم. این امر قابلیت مشاهده‌ی وبسایت شما را افزایش می دهد.

سئوی بیرون-صفحه (off-page)

هنگامی که موتورهای جستجو رتبه شما را تعیین می‌کنند، حضور وبسایت شما را در اینترنت گسترده‌تر نیز در نظر می‌گیرند. ما اصول سئوی بیرون-صفحه را برای وبسایت شما اجرایی می‌کنیم تا حداکثر کارایی را ایجاد کنیم.

 

آیا مایلید کسب و کار خود را آنلاین کنید؟

مراحل کاری ما

تحلیل اولیه

این فرآیند با تجزیه و تحلیل پایه در تنظیمات فعلی وبسایت شما آغاز می‌شود. در این تجزیه و تحلیل ما در مورد مشکلات موجود از نقطه نظر فنی گزارش خواهیم داد. علاوه بر این، ما پروفایل بک لینک و چشم انداز رقابتی شما را برای ایجاد یک نقشه راه موثر SEO ارزیابی می‌کنیم.

پیاده‌سازی

پس از تجزیه و تحلیل پایه، ما شروع به انجام تنظیمات در وبسایت شما خواهیم کرد. تغییرات شامل بهینه‌سازی فنی، بهبود محتوای سایت، پیاده‌سازی کلمات کلیدی و ساخت لینک و بک‌لینک می‌شود.

نتایج

در طول فرآیند بهینه‌سازی ما، بازدیدهای آنلاین شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. این به ترافیک و فروش وبسایت شما کمک خواهد کرد. ما با آمار و اطلاعات دقیق به بهبود بازدیدهای شما کمک خواهیم کرد.

آیا تصمیم گرفته‌اید حضور آنلاین خود را آغاز کنید؟

به ما بپیوندید و از خدمات، تخصص و تجربه ما استفاده کنید.