فروشگاه آنلاین و طراحی وب

با ما در تماس باشید 


چرا وبسایت و فروشگاه آنلاین اهمیت حیاتی دارد؟

تجارت سنتی در دنیای مدرن روز به روز در حال منسوخ شدن است. شکل جدید کسب و کارها به سمت آنلاین شدن و عرضه بر بستر اینترنت پیش می‌رود. در چنین شرایطی هر کسب و کاری که محصولات یا خدماتی برای عرضه دارد باید به سمت حضور آنلاین پیش رود. در غیر اینصورت با گذر زمان رقبای آنلاین مشتریان را از طریق سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین خود به سمت خود جذب می‌کنند و بنابراین این موضوع می‌تواند حیات شرکت‌ها و کسب و کارها را به خود وابسته کند. تحلیلگران مالی شدیدا توصیه می‌کنند اگر کسب و کاری دارید تلاش کنید تا آن را بصورت آنلاین عرضه کنید تا از گردونه رقابت با دیگران خارج نشوید.

آیا مایلید کسب و کار خود را آنلاین کنید؟

مراحل کار ما

برنامه‌ریزی

ابتدا با شما و تیم شما به بررسی وضعیت فعلی کسب و کار شما می‌پردازیم. ما در مورد اهداف شما صحبت خواهیم کرد و تصمیم خواهیم گرفت که چه کاری باید انجام شود. پس از این یک طرح ایجاد می‌شود که در آن ساختار و بخش‌بندی‌های سایت جدید شما را تعیین می کنیم.

طراحی و اجرا

در این مرحله ما بر اساس نتایج مرحله قبل کار طراحی و اجرا را آغاز می‌کنیم. طراحی به سبک اجایل بوده به نحوی که هر روز بخشی از سایت را به صورت کامل به شما تحویل می‌دهیم. در ضمن توسعه و اجرا با شما در ارتباط خواهیم بود تا به سمت چیزی پیش برویم که منظور شماست.

تحویل کار

طراحی و اجرا در این مرحله به اتمام می‌رسد به نحوی که توافق و رضایتمندی شما حاصل شده باشد. بررسی کارایی و عوامل مهم در بهبود کیفیت نیز به صورت مداوم بررسی می‌شود تا کسب و کار شما به سمت توسعه و رشد پیش برود.

نگهداری و پشتیبانی

بعد از تحویل کار، بحث نگهداری، امنیت، بک‌آپ‌گیری، بررسی مشکلات و حل آن‌ها موضوع مهمی است که باعث می‌شود کسب و کار شما همواره آنلاین مانده و مشتری جذب کند. ما در این مرحله به صورت شبانه‌روزی در کنار مشتریان خود خواهیم بود و مشکلات آن‌ها را بررسی و حل می‌کنیم.

آیا نمی‌دانید راه‌اندازی کسب و کار آنلاین چه مراحلی دارد؟