پلتفرم ERP تحت وب

 

پلتفرم ERP ویراوب یک راهکار مدیریت یکپارچه منابع سازمانی بر بستر وب است. این پلتفرم حوزه‌ها و ماژول‌های متعددی برای سامان‌بخشی به جوانب مختلف کسب و کارها دارد که در ادامه معرفی خواهند شد.

مالی

 


   حسابداری

   صدور فاکتور

فروش

 


   CRM

   فروش

   پایانه فروش (POS)

انبارداری

 


   انبارداری

   خرید و تدارکات

    نگهداری

 منابع انسانی


   کارمندان

   استخدام

    تعطیلات

   ارزیابی

وبسایت


   سایت ساز

   فروشگاه آنلاین

    بلاگ

   فروم

   چت زنده

   eLearning

بازاریابی


   ایمیل مارکتینگ

   مدیریت رویدادها

    ارزیابی

سرویس‌ها


   مدیریت پروژه

   زمانبندی پروژه

    درخواست انجام کار

   برنامه‌ریزی

   ملاقات‌های کاری

بهره‌وری


   چت درون سازمانی

   اینترنت اشیاء (IoT)

    تلفن اینترنتی (VoIP)


اگر برای پیشبرد اهداف کسب و کار خود به دنبال سیستم ERP‌ هستید...

همین الان با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید. ما بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد می‌دهیم حتی اگر مشتری ما نشوید.

ویژگی‌های ERP ویراوب


cloud erp

تحت وب بودن و دسترس‌پذیری

پلتفرم ERP ویراوب بصورت کامل تحت وب یا اصطلاحا آنلاین یا کلود ارائه می‌شود. این موضوع می‌تواند برای بسیاری از شرکت‌ها به عنوان یک مزیت بزرگ به حساب بیاید. کارمندان شرکت می‌توانند در هر زمان و مکانی از طریق نام کاربری و پسورد به سیستم متصل شوند و امور شرکت را انجام دهند.

best ERP software

گستردگی، کیفیت، سرعت، امنیت

پلتفرم ERP ویراوب کوشیده است نیازهای شرکت‌ها و مجموعه‌ها را در سطحی وسیع در نظر گرفته و برای جوانب مختلف آن‌ها راهکارهای منحصر به فردی ارائه دهد. ادغام امور مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها در بدنه یک ERP واحد و یکپارچه باعث مدیریت بهتر منابع سازمان و بهره‌وری بیشتر خواهد شد. علاوه بر پوشش وسیع، پلتفرم ویراوب همچنین در کیفیت نیز ممتاز است. رابط کاربری زیبا، سهولت در دسترسی به سایر بخش‌های مرتبط با یک بخش، سادگی مفاهیم در کنار سرعت و امنیت سیستم از مزیت‌های اولیه این پلتفرم است.

عدم نیاز به تجهیزات سخت‌افزاری

پلتقرم تحت وب (کلود) ویراوب باعث می‌شود شرکت‌ها و کسب و کارها برای راه‌اندازی سیستم ERP خود نیازی به تجهیزات سخت‌افزاری نداشته باشند. همه چیز بر بستر کلود راه‌اندازی می‌شود و تمامی نیازهای سخت‌افزاری از طرف شرکت ویراوب تهیه و در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد. 

no lock & unlimited users

رهایی از قفل و تعداد کاربر محدود

وجود قفل‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری موجود بر روی بسیاری از ERP ها و سیستم‌های حسابداری موجود و نیز محدودیت در سقف تعداد کاربران همزمان سیستم از چالش‌های همیشگی اکثر سیستم‌های موجود است که همواره باعث آزار و اذیت شرکت‌ها و کسب و کارها شده تماما باعث افزایش سربارهای مالی می‌شود؛ پلتفرم ERP ویراوب تمامی این چالش‌ها را برای همیشه مرتفع کرده و مشتریان می‌توانند با خیال راحت بدون هیچ محدودیتی در تعداد کاربران متصل به سیستم و نیز بدون وجود هیچگونه قفل نرم‌افزار به فعالیت‌های خود ادامه دهند.  

no need to IT specialist

عدم نیاز به نیروی متخصص برای نگهداری سیستم

کلود بودن پلتفرم ERP ویراوب هر گونه نیاز به نیروی متخصص شبکه و سخت‌افزار برای نگهداری، حفظ امنیت، بروزرسانی و پشتیبان‌گیری داده‌ها را مرتفع می‌کند. هزینه‌های استخدام نیروی متخصص جهت حل و فصل موارد فوق چندین ده برابر هزینه استفاده از سیستم‌های کلود است. تیم پشتیبان ویراوب تمامی نیازهای مطرح شده را برای مشتریان خود مرتفع می‌سازد.

best price

قیمت مناسب

تهیه کردن یک سیستم ERP به لحاظ قیمت نیز می‌تواند به عنوان یک چالش و دست‌انداز بزرگ مطرح باشد. پلتفرم ERP‌ تحت وب ویراوب این چالش را برای مشتریان خود حل کرده است. قیمت‌های باورنکردنی جهت تهیه نرم‌افزار با هزینه‌های بسیار پایین هاستینگ ماهانه می‌تواند سربار مالی شرکت‌ها و کسب و کارها را تا بیش از ۸۰ درصد کاهش دهد.

easy start

سهولت راه‌اندازی

پلتفرم ERP‌ ویراوب در کمتر از یک روز قابل راه‌اندازی و استفاده است. تمام تنظیمات اولیه و راه‌اندازی تا مرحله شروع کار، همه و همه توسط تیم فنی ویراوب انجام و به مشتری تحویل داده خواهد شد. 


training and support

آموزش و پشتیبانی کامل

کاربری و استفاده از پلتفرم ERP‌ ویراوب بسیار ساده و سرراست است و افرادی که تجربه قبلی داشته باشند به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. با این وجود، تیم آموزش و پشتیبانی ویراوب در مرحله آموزش اولیه، کاربری نرم‌افزار را به مشتریان خود آموزش خواهد داد. فیلم‌ها و مطالب آموزشی نیز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. آموزش‌های بعدی نیز در هر زمان و مکان قابل ارائه است. همچنین تیم پشتیبان سیستم لحظه به لحظه در کنار مشتریان خود خواهد بود تا آن‌ها بدون دغدغه و با رضایتمندی تمام به کار خود ادامه دهند.

اگر برای پیشبرد اهداف کسب و کار خود به دنبال سیستم ERP‌ هستید...

همین الان با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید. ما بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد می‌دهیم حتی اگر مشتری ما نشوید.