توسعه Odoo

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

9

در اودوو ۱۶ نسخه ویراوب ۱۲۳ من کد جاوا اسکریپتی نوشته ام که در زمانی که خودم لاگین هستم اجرا میشود و در غیر اینصورت اجرا نمیشود راه حلی برای اینکار دارین؟

در اودوو ۱۶ نسخه ویراوب ۱۲۳ من کد جاوا اسکریپتی نوشته ام که در زمانی که خودم لاگین هستم اجرا میشود و اگر یک کاربر با دسترسی عمومی یا پرتال وارد میشود این کد برای اون ها اجرا نمیشود و من رو بامشکل مواجه کرده اگر میتونین بهم کمک کنید ، ممنونم.

آواتار
انصراف
1 پاسخ
6
آواتار
فردین مردانی
بهترین پاسخ

مشکل این قسمت رو متوجه شدم ، مشکل این بود که زمانی که ما لاگین هستیم و کاربر اصلی هم هستیم داده هایی رو بهمون نشون میده که برای کاربرهای عمومی و پرتال نشون داده نمیشوند و اون selector ما به درستی کار نمیکرد و تابع صدا زده نمیشدوکار انجام نمیشد در عکس های پایین نمونه رو آوردم :

عکس اون داده هایی که به کاربر اصلی نمایش داده میشن :

عکس مربوط به کاربرهای عمومی و پرتال که نشان داده میشن:

میبینید که تعداد اطلاعات یا همان داده هایی که به ما داده میشه متفاوته با کاربر اصلی.

در نتیجه برای زمانی که شما یک کد جاوا اسکریپت مینویسید باید توجه کامل به اون selector خودتون داشته باشین تا به این مشکل برخورد نکنید چون این پیغام خطایی نمایش داده نمیشه.

با آرزوی بهترین ها برای همه.

آواتار
انصراف