توسعه Odoo

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

3

من میخوام یه فرصت را تو crm پاک کنم خیلی طول میکشه؟

آواتار
ساناز میرباقری

من میخوام یه فرصت را تو crm پاک کنم خیلی طول میکشه؟ وقتی لاگ را نگاه میکنم ماژول   mail و message را داره صدا میزنه و قفل میکنه . 

من از ماژول mail بخش incoming اش استفاده کردم و تعریف کردم که اگر ایمیلی به آدرس test@example.com اومد مطابق با ورودی اش تو crm برام فرصت بسازه مشکل چیه؟

آواتار
انصراف
1 پاسخ
4
آواتار
ساناز میرباقری
بهترین پاسخ

تو قسمت کنش های زمانبندی شده چک کنید میبینید که یه جاب هست مربوط به fetchکردن ایمیل 

این جاب هر 5 دقیقه یکبار داره اجرا میشه 

در واقع هر 5 دقیقه یک بار میره سراغ میل سرور شما و ایمیل های موجود در آدرس test@example.com را بر میداره 

برای اینکار کل جدول message در دیتابیس را قفل میکنه و اجازه نمیده کسی رکوردی به این جدول اضافه یا کم یا تغییر بده

اگر به خاطر کند بودن میل سرور عملیات fetch کردن خیلی طول بکشه این جدول مدت طولانی قفل میمونه 

و شما باید منتظر باشید تا جدول آزاد بشه تا عملیات پاک کردن انجام بشه

راه حل اینه که از تنظیمات قسمت فنی گزینه کنش های زمانبندی شده را انتخاب کنید 

جاب مربوط به fetch کردن ایمیل ها را انتخاب کنید و مدت زمان آن را مثلا به 10 ساعت افزایش بدین تا تعداد دفعاتی که این جاب صدا زده میشه و باعث قفل شدن جدول ها میشه کم بشه

آواتار
انصراف