توسعه Odoo

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

9

پکیج server-brand چه کاربردی در توسعه پروژه‌های OCA دارد؟ و برای چه مواردی در اودوو ۱۶ استفاده می‌شود؟

من میخواستم برای اینکه از برندینگ اودوو رو دستکاری کنم و برندینگ اودوو رو حذف کنم این پکیج رو بهم پیشنهاد دادن الان من میتونم چیکار کنم و از کدام مدل و در کجا استفاده کنم.

آواتار
انصراف
1 پاسخ
5
آواتار
فردین مردانی
بهترین پاسخ

پکیج server-brand در OCA

در اودوو ۱۶ یکسری خصوصیات نا لازم وجود دارد که اگر میخواهید اودوو رو Debrandin کنید باید اونها رو حذف کنید ، برای حذف این خصوصیات Oca این پکیج رو در اختیار شما قرار داده و شما میتونید از  اون‌ها استفاده کنید ، توضیحات هر کدام به صورت مختصر در زیر آمده است :

disable_odoo_online

− این ماژول تمام اتصالات به odoo.com را که با کد استاندارد ارائه می شود غیرفعال می کند:

• کد اعلان به روز رسانی غیرفعال شده و عملکرد بازنویسی می شود. این فقط در نسخه community امکان پذیر است، زیرا غیرفعال کردن کد اعلان در enterprise odoo قانونی نیست.
  • برنامه ها و آیتم های منوی به روز رسانی در تنظیمات در داخل پارامترهای فنی پنهان هستند.
  • اسناد، پشتیبانی و حساب odoo.com از منوی کاربر حذف می شوند.
hr_expense_remove_mobile_link

− این ماژول پیوندها، مراجع و تصاویر برنامه های تلفن همراه Odoo Enterprise را از ماژول هزینه ها حذف می کند.

portal_odoo_debranding

− این ماژول مارک Odoo را از صفحات پورتال حذف می کند.

remove_odoo_enterprise

− این ماژول برنامه‌ها و ویژگی‌های شرکتی را از تمام نمای تنظیمات حذف می‌کند.
 − همچنین ویجت را در صفحه تنظیمات عمومی برای دانلود برنامه های تلفن همراه Odoo از Google Play و Apple Store حذف می کند.

آواتار
انصراف