OWL

خوش آمدید!

این فروم بستری برای ارتباط بین افرادی است که از بسته Owl نه تنها در توسعه اودوو بلکه برای کارهای دیگر نیز استفاده می‌کنند. از انجا که مستند و کامیونیتی اودوو کمی ضعیف است امیدواریم که این فروم بتواند در توسعه مهارت‌های برنامه نویسی فارسی زبانان موثر باشد. باعث افتخار ما است که شما نیز به گروه ما بپیوندید.

0

خطای Error: Invalid props for component unknown key زمان لود شدن کامپوننت در Owl به چه معنی است؟

من یک کامپوننت ایجاد کردم و در یک ویو استفاده کردم. اما زمانی که می خواهم آن را لود کنم این خطا ظاهر می شود:

Error: Invalid props for component 'SaleOrderLineProductField': unknown key 'searchMore', unknown key 'nodeOptions'

علت این  خطا چیست؟

سوال خود را اینجا مطرح کنید
آواتار
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

زمانی که شما می‌خواهید یک Component جدید ایجاد کنید، باید لیست پارامترها و یا props را برای این کامپوننت تعریف کنید. این کار به صورت زیر انجام می‌شود:

Many2OneField.props = {
...Many2OneField.props,
searchMore: {type: Boolean, optional: true},
nodeOptions: {type: Object, optional: true},
};

این در حقیقت یک ساختار کلی برای تعریف Schema است که تعیین می‌کند چه پارامترهای با چه قوانینی باید برای کامپوننت تعریف شود. 

حالا فرض کنید که شما زمان استفاده از کامپوننت از پارامترهایی استفاده کنید که اینجا تعیین نشده است. در این حالت خطای بالا صادر می‌شود. 

اگر کامپوننتی دارید که ممکن است پارامترهای متفاوتی را به عنوان ورودی دریافت کند و شما این پارامترها رو به صورت پویا نیاز دارید باید از تکنیک زیر استفاده کنید که در راهنمای Owl امده است.

There is a special * prop that means that additional prop are allowed. This is sometimes useful for generic components that will propagate some or all their props to their child components.

برای نمونه

Many2OneField.props = {
...Many2OneField.props,
"*": {},
searchMore: {type: Boolean, optional: true},
nodeOptions: {type: Object, optional: true},
};

آواتار
انصراف