انبار مجازی چیست و چه مزایایی دارد؟
2 سپتامبر, 2023 به وسیله
انبار مجازی چیست و چه مزایایی دارد؟
آرش استادیان
| No comments yet


انبار مجازی یا انبار بدون دیوار به انباری گفته میشود که از فضای فیزیکی مستقل برای نگهداری کالاها استفاده نمیکند، بلکه از شبکهای از تامین کنندگان، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و حمل کنندگان بهره میگیرد. این انبارها با استفاده از سیستم های نرم‌افزاری پیشرفته، داده های مربوط به موجودی، سفارشات، حمل و نقل و تحویل را مدیریت میکنند. این روش از انبارداری به کسب و کارها این امکان را میدهد که بتوانند به سرعت و با هزینه کمتر به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهند. 


مزایای سیستم انبارداری تحت وب

امروزه، نرم افزارها و سیستم‌های تحت وب این امکان را ایجاد کرده‌اند که از هر جایی، در هر زمانی و با هر مرورگری بتوانیم کسب و کار خود را مدیریت کنیم. استفاده از سیستم‌های تحت وب مثل سیستم انبارداری تحت وب، یعنی اینکه با هر دستگاهی – گوشی همراه، موبایل، لپ تاپ و رایانه رومیزی – عملیات و وظایف مختلف را با دقت و سرعت بالا به انجام برسانیم.

با ظهور سیستم انبارداری تحت وب دیگر نیازی به خرید سی دی و دی وی دی نرم افزار و وارد کردن کدها و مجوزهای طولانی و پیچیده نیست. حتی نرم افزارهای انبارداری تحت وب وجود دارند که فقط با یک عضویت ساده امکانات اولیه انبارداری را به طور رایگان در اختیار کاربر قرار می‌دهند و هر زمانی که بخواهید  با پرداخت هزینه، امکانات پیشرفته‌تری را دریافت خواهید کرد و از خدمات پشتیبانی نیز بهره‌مند خواهید شد.

از همه مهم‌تر اینکه هزینه‌ها و دردسرهای مراقبت و نگهداری تجهیزات به حداقل می‌رسد. به جز هزینه سخت افزارهایی که برای اجرای نرم افزار انبارداری تحت وب لازم است، نیازی به نصب و به روزرسانی سیستم ندارید. در واقع، به روز رسانی سیستم به طور خودکار و کاملا یکپارچه در پس زمینه نرم افزار انجام می‌شود. سیستم انبارداری تحت وب به شما کمک می‌کند تا تمام تمرکز خود را به کسب و کار خود معطوف کنید و نگران مسائل جانبی نباشید.
• کاهش هزینه های نگهداری و عملیات انبار

• کاهش زمان تحویل کالا به مشتری

• کاهش خطر ضایع شدن یا سرقت شدن کالا

• افزایش قابلیت دسترسی به بازارهای جدید و گسترده

• افزایش رضایت مشتری و وفاداری آنها

انبار مجازی چیست و چه مزایایی دارد؟
آرش استادیان 2 سپتامبر, 2023
این پست را به اشتراک بگذارید
برچسب ها
بایگانی
ورود to leave a comment