Odoo 16 calender
15 ژانویهٔ, 2024 به وسیله
Odoo 16 calender
ترنم کمالی پناه
| No comments yet

 

`

تقویم در Odoo​16

 برای تقویت روابط بین کارکنان و کارکنان شاغل در شرکت، اتخاذ جلسات و تصمیمات خاصی ضروری است. برنامه ریزی و برنامه ریزی دقیق فعالیت ها برای چنین جلساتی ضروری است. و چنین جلساتی به شما کمک می کند تا جلسه را در یک شرکت برای موفقیت شرکت به خوبی برگزار کنید. ماژول Calendar در نرم‌افزار Odoo وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا انواع جلساتی را که ساختار داخلی و خارجی دارند، درست کنید.

در صفحه اصلی ماژول تقویم،  جلسات برنامه ریزی شده روزهای مختلف ماه را دریافت خواهید کرد. اگر می خواهید جلسات یک روز خاص را بدانید، به سادگی به یک تاریخ خاص بروید و از جلسه برنامه ریزی شده در آن تاریخ خاص مطلع شوید.

در سمت راست صفحه، کسانی را که قرار است در جلسه ای که برنامه ریزی شده است شرکت کنند را مشاهده خواهید کرد. می توانید با استفاده از نماد + ارائه شده، شرکت کنندگان جدید را به جلسه معرفی کنید. جزئیات بیشتر در مورد جلسه با استفاده از انتخاب جلسه خاصی که باید در مورد آن بیشتر بدانید درک می شود. 


 با انتخاب یک جلسه خاص، جزئیات بیشتری مانند توضیحات جلسه، حریم خصوصی و برچسب های مرتبط را مشاهده خواهید کرد. اگر مجبور به ویرایش بیشتر در جلسه برنامه ریزی شده در تاریخ خاص هستید، می توانید از نماد ویرایش استفاده کنید.

برای اینکه نوع مشابهی از جلسه داشته باشید، کافی است به تاریخ خاصی بروید که در آن باید جلسه را برنامه ریزی کنید. با انتخاب تاریخ، پنجره ای خواهید دید که باید برخی از جزئیات را به شرح زیر ارائه دهید.


 در این پنجره کوچک می توانید موضوع جلسه را در فضای ارائه شده ارائه دهید. سپس بر روی نماد ویرایش ارائه شده در پنجره کلیک کنید. سپس صفحه ای مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد.


هنگام ارائه موضوع جلسه، صفحه جزئیات جلسه و گزینه‌ها را برای ارائه برخی داده‌ها دارید. در زیر گزینه Meeting Details می توانید تاریخ شروع و تاریخ پایان جلسه را در فضای ارائه شده درج کنید. مدت زمان جلسه را می توان در فضای داده شده ارائه کرد. اگر جلسه باید برای هر روز برنامه ریزی شود، گزینه All Day می تواند فعال شود. می توانید به برگزار کننده اشاره کنید و در فضاهای داده شده شرحی از جلسه ای که قرار است برنامه ریزی کنید ارائه دهید. گزینه ایمیل و پیامک به شما کمک می کند تا اطلاعیه جلسه را برای شرکت کنندگانی که قرار است در این جلسه حضور داشته باشند ارسال کنید. همچنین می‌توانید یادآوری‌ها را حفظ کنید، فضای جلسه را در گزینه مکان، URL تماس ویدیویی فراهم کنید، و همچنین می‌توانید جلسات Odoo را نیز اضافه کنید. برچسب های مرتبط را می توان در فضای ارائه شده اضافه کرد.

در زبانه گزینه‌ها، اگر جلسه باید در یک بازه زمانی خاص تکرار شود، می‌توانید گزینه تکرارشونده را فعال کنید.


 در اینجا، فضایی دارید تا جلسه را به صورت عمومی یا خصوصی در زیر گزینه حریم خصوصی قرار دهید. در صورت نیاز می توان وضعیت شرکت کنندگان را نیز به عنوان مشغول تنظیم کرد. اکنون برای دریافت جزئیات شرکت کنندگان در جلسه، یک برگه دعوت دارید.