Javascript

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

7

"use strict;" در جاوا اسکریپت چه می کند و دلیل آن چیست؟

اخیراً برخی از کدهای جاوا اسکریپت خود را از طریق JSLint Crockford اجرا کردم و خطای زیر را داد:

Problem at line 1 character 1: Missing "use strict" statement.

آواتار
انصراف
1 پاسخ
7
آواتار
فردین مردانی
بهترین پاسخ

در داخل ماژول های بومی ECMAScript (با import و export) و کلاس های ES6، use strict همیشه فعال است و نمی توان آن را غیرفعال کرد.

Strict Mode یک ویژگی جدید در ECMAScript 5 است که به شما امکان می دهد یک برنامه یا یک تابع را در یک زمینه عملیاتی "strict" قرار دهید. این زمینه سخت از انجام برخی اقدامات جلوگیری می کند و استثناهای بیشتری را ایجاد می کند.

حالت strict به چند روش کمک می کند:

• برخی از blooper‌های رایج کدنویسی را می‌گیرد و استثنائاتی را ایجاد می‌کند.
  • هنگامی که اقدامات نسبتاً "ناامن" انجام می شود (مانند دسترسی به شی جهانی) از خطاها جلوگیری می کند یا آنها را پرتاب می کند.
  • ویژگی هایی را که گیج کننده یا بد فکر شده اند غیرفعال می کند.

همچنین توجه داشته باشید که می توانید "use strict" را برای کل فایل اعمال کنید... یا می توانید آن را فقط برای یک تابع خاص استفاده کنید:

اگر بخواهید کدهای قدیمی و جدید را با هم ترکیب کنید ممکن است مفید باشد ;-)

بنابراین، من فکر می‌کنم کمی شبیه «use strict» است که می‌توانید در پرل استفاده کنید (از این رو نام آن است؟): این به شما کمک می‌کند با شناسایی موارد بیشتری که می‌تواند منجر به شکستگی شود، خطاهای کمتری داشته باشید.

آواتار
انصراف